Töötoad

Written by Rain on Wednesday January 2, 2019

1. Koor (Pekka Simojoki) Kes kunagi on hoidnud käes Kirikunoorte lauluraamatut, teab, et väga suure osa lauludest on kirjutanud Pekka Simojoki. Sel aastal tuleb see vägev maestro talvepäevadele, otse Soomest ja tahab kõigiga koos laulda.
  2. Taize töötuba (Joosep Vall) - Kas te olete mõelnud, et kui kaunis on Taize palvus ja et tahaksite ka kaasa aidata selle korraldamisel, siis nüüd on teie võimalus! Valmistame üheskoos ette Taize palvuse, kusjuures lauluoskus pole kohustuslik, vaid soovituslik. Need kes viisi ei pea, aitavad kaasa kiriku kaunistamisel, viisipidajad teenivad kaasa muusikaliselt!
    Let's make Taize palvus great again together! (Mitte, et see poleks vägev olnud, aga ikkagi) :)
  3. Õigeusu kiriku külastus - (Markus Haamer) - Külastame koos õpetajaga Põltsamaa õigeusukirikut.
  4. Impromängu töötuba (Rain) - Impro, Impro, Impro. Kui sa tead mis see on, siis tule, kui ei tea siis tule ikka!
  5. Tants(Terje Õunapuu)  - Hei sina, liikumishuviline noor, tule ja saa osa mõnusat loovtantsu töötoast. Sul on võimalus koos juhendajaga avastada, kuidas luua tantsukava. Riideid valides pea silmas, et sul oleks mugav ja vabalt võimalik liikuda. Väldime teksaseid ja kleite.
  6. Fotograafia (Madis Kask) - Fotograafia on kunst. Teeme pilti ja õpime uusi nippe, kuidas teha pilte, mis vääriksid tähelepanu ka väljaspool snäppi.
  7. Võrkpall (Martin Joonas) - Võrkpall on võrratu! Jaotume kaheks meeskonnaks ja sport võidab.
  8. Kuidas järgida Jumala juhtimist (Urmas Saupõld)
  9. Keemia (Hendrik) - Töötoas tehakse imelisi asju. Kui kõik läheb hästi, siis saame isegi ühe rangelt kontrollitud plahvatuse.
  10. Saab süüa (Lili) - Teeme väga heade maitseomadustega koogi! Töötoa lõpus sööme selle loomulikult ära.
  11. Isiklik evangeeliumi jagamine (Ahti Kaera) - töötuba on mõeldud koguduseliikmetele, kes soovivad teha algust või täiendada oskusi heast sõnumist rääkimisel oma igapäevaelus ja endale loomupäraselt. Ning seda tehes käsitleda Piibli kandvaid mõtteid siiski terviklikult ja viisil, et tänapäeva inimene seda mõista saaks. Lisainfo: https://www.krik.ee/ie-tootuba/
  12. Liikuma, liikuma (Maur Below) - Kes soovib professionaalse juhendaja käe all ennast liigutada. Võistkondlikud mängud.