Registreeri

Written by Rain on Wednesday January 2, 2019

Talvepäevad toimuvad 1.- 3. veebruar

osaleja vanuse alampiir on 13. eluaastat

3 päeva osalustasu on 20 eurot (sisaldab toitlustust)

1 päeva osalustasu on 15 eurot (sisaldab toitlustust)

1 päeva osalustasu kohapeal on 15 eurot (sisaldab toitlustust)

Osalustasu kanda EELK Põltsamaa Niguliste Koguduse a/a EE441010220106066019 või tasu kohapeal!

Ülekandega tasudes kirjuta selgitusse: 1 või 3 päeva osalustasu, osaleja perekonnanimi.

Kui kogudus/organisatsioon soovib talvepäevade osaluse eest tasumiseks arvet, tuleb pöörduda EELK Põltsamaa koguduse sekretäri Margit Haameri poole. Esmaspäevast neljapäevani 9.00-14.00, kontakttelefon 5223368 või e-postil: poltsamaa@eelk.ee Arve koostamiseks täpsusta: mitme inimese, mitme päeva osaluse eest soovite maksta. Samuti märkida: missugune organisatsioon on arve saaja/maksja (korrektne, ametlik nimi); maksja aadress, kontaktisiku e-posti aadress ja samuti telefoni number.

Alaealine peab laagris osalemiseks esitama lapsevanema allkirjastatud nõusoleku kas paberil või digiallkirjastatult.

Alaealise osaleja eest vastutab laagris oleku ajal temaga kaasas olev noortejuht!

Täidetava nõusoleku malli saad siit!

Registreerida saab siin lehel oleva vormi kaudu!